Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
CZĘSTE PYTANIA

KWIATY W PUDEŁKACH

1. W JAKI SPOSÓB NASTĘPUJE DOSTARCZENIE BOXÓW Z KWIATAMI?

 • KWIATY W PUDEŁKACH NA TERENIE KATOWIC I OKOLIC (DO 25KM OD KATOWIC) DOWOZIMY OSOBIŚCIE. KOSZT DOSTAWY NA TERENIE KATOWIC TO 15ZŁ . DOSTAWA POZA KATOWICE, DO MIAST W OBRĘBIE 25KM TO KOSZT 20ZŁ. DOSTAWA DO GLIWIC KOSZTUJE 30ZŁ A DO TARNOWSKICH GÓR KOSZTUJE 50ZŁ. UWAGA! W DZIEŃ KOBIET NIE REALIZUJEMY DOSTAW POWYŻEJ 25 KM ORAZ DO GLIWIC I TARNOWSKICH GÓR. ISTNIEJE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W KATOWICACH W NASZEJ KWIACIARNI PO WCZEŚNIEJSZYM ZAMÓWIENIU ZŁOŻONYM PRZEZ STRONĘ, TELEFONICZNIE LUB MAILOWO. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOWOZU POWYŻEJ 25KM ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ - W TAKIM PRZYPADKU PROSIMY O KONTAKT TEL. : 575774776.

 

 • DOSTARCZAMY DO MIAST TAKICH JAK: KATOWICE, SOSNOWIEC, DĄBROWA GÓRNICZA, TYCHY, MYSŁOWICE, MIKOŁÓW, CZELADŹ, BĘDZIN, SIEMIANOWICE ŚL., PIEKARY ŚL., BYTOM, CHORZÓW, ŚWIĘTOCHŁOWICE, RUDA ŚL., ZABRZE, GLIWICE.

2. CZY MOGĘ WYBRAĆ DZIEŃ DOSTAWY? 

TAK! W SPECJALNYM POLU LUB W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA NALEŻY WYBRAĆ/DOPISAĆ DZIEŃ DOSTAWY ORAZ PRZEDZIAŁ GODZINOWY DOSTARCZENIA KWIATÓW. DOSTAWY ODBYWAJĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI ZA WYJĄTKIEM DNI ŚWIĄTECZNYCH I WOLNYCH OD PRACY.

3. W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOKONAĆ ZAPŁATY ZA ZAKUPIONE PUDEŁKO Z KWIATAMI?

 • ZAPŁATY MOŻNA DOKONAĆ POPRZEZ PŁATNOŚCI ON-LINE REALIZOWANE PRZEZ BLUE MEDIA S.A., POPRZEZ TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY ORAZ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM GOTÓWKĄ. W NASZYM PUNKCIE STACJONARNYM MOŻNA RÓWNIEŻ ZAPŁACIĆ KARTĄ.

4. CZY DO KWIATÓW MOGĘ DOŁĄCZYĆ BILECIK Z ŻYCZENIAMI?

OCZYWIŚCIE! W SPECJALNYM POLU LUB W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA PROSIMY O WPISANIE TEKSTU JAKI MA ZNALEŹĆ SIĘ NA BILECIKU.

5. JAK DŁUGO KWIATY W PUDEŁKACH ZACHOWUJĄ ŚWIEŻOŚĆ?

 • KWIATY ZACHOWUJĄ ŚWIEŻOŚĆ DO OKOŁO TYGODNIA CZASU. UTRZYMUJĄ SIĘ PODOBNIE JAK KWIATY W WAZONIE. 

6. JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

 • ZAMÓWIENIA Z ODBIOREM OSOBISTYM BĄDŹ DOWOZEM NA TERENIE KATOWIC I OKOLIC (+25KM) REALIZOWANE I DOSTARCZANE SĄ OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI ZA WYJĄTKIEM DNI ŚWIĄTECZNYCH.
 • BOXY Z KWIATAMI MOGĄ BYĆ GOTOWE JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA, KTÓREGO ZOSTAŁO ZŁOŻONE ZAMÓWIENIE, GDY ZOSTANIE ONO ZŁOŻONE DO GODZINY 12 (JEDYNIE ZAMÓWIENIA NA NIEDZIELĘ PRZYJMUJEMY DO SOBOTY DO GODZ. 12). W WYJĄTKOWO PILNYCH SYTUACJACH, GDY GODZINA PRZEKROCZYŁA JUŻ 12 A KWIATY POTRZEBNE SĄ JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA, PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY - CHĘTNIE POMOŻEMY JEŻELI TYLKO BĘDZIEMY W STANIE :).
 • W DNI ŚWIĄTECZNE NIE PRACUJEMY. JEŻELI NIEDZIELĘ POPRZEDZA DZIEŃ ŚWIĄTECZNY, ZAMÓWIENIE NA NIEDZIELĘ NALEŻY ZŁOŻYĆ W DZIEŃ ROBOCZY POPRZEDZAJĄCY DZIEŃ ŚWIĄTECZNY. 
 • ZAMÓWIENIA NA SPECJALNE OKAZJE TAKIE JAK: WALENTYNKI, DZIEŃ KOBIET, DZIEŃ MATKI NALEŻY SKŁADAĆ KILKA DNI WCZEŚNIEJ Z UWAGI NA DUŻE ZAINTERESOWANIE I MOŻLIWOŚĆ WYPRZEDANIA PRODUKTÓW.
 • W CELU OMÓWIENIA WSZYSTKICH SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT MAILOWY: sklep@redrosescompany.pl  BĄDŹ TELEFONICZMNY POD NUMEREM: 575 774 776. CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA :)
 • W PRZYPADKU "PILNYCH" ZAMÓWIEŃ PROSIMY RÓWNIEŻ O KONTAKT TELEFONICZNY - POSTARAMY SIĘ POMÓC W KAŻDEJ SYTUACJI :).

 

7. CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA KOMPOZYCJI KWIATOWEJ W BOXIE?

 • TAK! KOLOR KWIATÓW MOŻNA DOBRAĆ WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA - W TYM PRZYPADKU PROSIMY O KONTAKT MAILOWY: sklep@redrosescompany.pl BĄDŹ TELEFONICZNY: 575 774 776

8. CZY KWIATY W BOXIE NALEŻY PODLEWAĆ?

 • KWIATY W BOXIE MAJĄ WYSTARCZAJĄCY DOSTĘP DO WODY, WIĘC NIE TRZEBA ICH PODLEWAĆ.

 

LASY W SŁOJACH

1. CZY LASY W SŁOJACH DOSTĘPNE SĄ "OD RĘKI" CZY NALEŻY JE ZAMAWIAĆ Z WYPRZEDZENIEM?

 • LASY W SŁOJACH DOSTĘPNE SĄ "OD RĘKI" W NASZYM SKLEPIE STACJONARNYM. JEŻELI JEDNAK ZALEŻY NAM NA KONKRETNEJ WIELKOŚCI SŁOJA ORAZ DOBORZE ROŚLIN JAKIE MAJĄ ZNALEŹĆ SIĘ WEWNĄTRZ, NALEŻY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE W NASZYM SKLEPIE STACJONARNYM, MAILOWO, BĄDŹ TELEFONICZNIE.

2. CZY MOGĘ ZDECYDOWAĆ JAKIE ROŚLINY MAJĄ ZNALEŹĆ SIĘ WEWNĄTRZ SŁOJA?

 • TAK! ZAMAWIAJĄC LAS W SŁOJU MOŻNA DOKONAĆ WYBORU JAKIE ROŚLINY CHCEMY ABY ZNALAZŁY SIĘ WEWNĄTRZ, JAKIE KAMIENIE, JAKIEGO KOLORU MA BYĆ PODŁOŻE, A TAKŻE W JAKIM SŁOJU CHCEMY ABY CAŁA KOMPOZYCJA SIĘ ZNALAZŁA. 

3. JAKI JEST KOSZT LASU W SŁOJU?

 • LASY W SŁOJACH TO KOSZT W PRZEDZIALE OD OKOŁO 140 ZŁ ZA NAJMNIEJSZE POPRZEZ ŚREDNIE ZA 180-250 ZŁ, A NAJWIĘKSZE TO KOSZT POWYŻEJ 300ZŁ. 
 • W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ NIETYPOWE SZKŁA, KTÓRYCH CENY KSZTAŁTUJE SIĘ W PRZEDZIALE OD 350 ZŁ DO 1000 ZŁ.

4. CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ LAS W SŁOJU Z DOSTAWĄ?

 • TAK! LASY W SŁOJACH DOSTARCZAMY DO 25 KM OD KATOWIC. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl