LAS W SŁOJU - wyjątkowy prezent na podziękowanie dla rodziców
10.jpg

Podziękowania dla rodziców to już niemalże nieodłączny element każdego wesela. Młoda para często chce w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom w obecności wszystkich gości weselnych. I tutaj pojawia się pytanie: jaki prezent wybrać...? :)


Naszą prezentową propozycją dla rodziców są oryginalne roślinne kompozycje zamknięte w szklanych słojach i naczyniach. Na indywidualne zamówienie stworzymy wybraną kompozycję w wybranym szklanym słoju. Słoje dla rodziców mogą być zupełnie różne, lub możemy stworzyć dwa niemalże identyczne. Nasze słoje przykryte są drewnianymi pokrywami i do każdego z nich dołączona jest drewniana etykietka zawierająca małą "instrukcję obsługi". Las w słoju to prezent, który z pewnością przez długi czas będzie cieszyć oko obdarowanych. 

Lasy w słojach jako prezent na podziękowanie dla rodziców można zamawiać mailowo bądź telefonicznie, lecz najbardziej zachęcamy do wizyty w naszym sklepie stacjonarnym, gdzie można zobaczyć jak takie kompozycje prezentują się na żywo, wybrać odpowiadający nam rozmiar słoja oraz roślinki, jakie chcielibyśmy w nim zamknąć. Serdecznie zapraszamy! :)

DANE KONTAKTOWE:

RED ROSES COMPANY

UL. 1 MAJA 38

40-287 KATOWICE

(TUŻ PRZY UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM)

TEL.: 575 774 776

MAIL: sklep@redrosescompany.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl